Reklama na serveru TopPujcky.eu

Máte zájem inzerovat na serveru TopPujcky.eu?

Uživatelům chceme poskytovat i užitečná a relevantní komerční sdělení, která budou přínosná jak pro zadavatele, tak uživatele serveru TopPujcky.eu. Forma inzerce je domluvou. Přidejte se k ostatním vybraným společnostem a využijte možnosti komerční prezentace na TopPujcky.eu.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat provozovatele (možno přes formulář).

 

Zásady ochrany osobních údajů a užívání. Kontakt

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu či telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, informujte se více na následujích stránkách:

https://www.google.cz/privacy_ads.html

https://www.google.cz/privacypolicy.html

https://www.google.cz/privacy_cookies.html

 

Vyhledávání

Poradenství

23.07.2016 12:59

Srovnání online půjček: Pujcek.cz

Komerční sdělení Máme pro Vás užitečný tip na nový portál, který se zaměřuje na pouze ověřené půjčky - Půjček.cz (www.Pujcek.cz). Web se zaměřuje na:   porovnávání půjček recenze a hodnocení půjček zkušenosti a diskuse klientů možnost okamžitého podání nezávazné...
30.03.2015 18:18

8000 Kč v akci na 30 dní zdarma

Oblíbený poskytovatel malých půjček do 30.000 Kč, společnost Zaplo Finance s.r.o., se rozhodl umožnit novým zákazníkům vyzkoušet 1. půjčku od jejich společnosti zdarma (0% úrok a žádné poplatky).  Nový klienti si tak mohou zažádat o půjčku mezi 1000 až 8000 Kč zdarma. Podmínkou je včasné...

Provozovatel neposkytuje úvěrové ani jiné finanční služby a produkty!

Stránky jsou zřízeny za osobním účelem a mají zpravodajský charakter. Veškerá komerční sdělení jsou reklamní povahy, které neposkytuje provozovatel.

CZIN.eu
Zásady ochrany osobních údajů a užívání KONTAKT