Půjčky pro podnikatele jsou způsob, jak odrazit své podnikání. Podnikatel úvěr může využít pro rozvoj své firmy nebo i na pokrytí nepříjemné finanční situace.

Banky, které v ČR poskytují půjčky pro podnikatele mají propracované portfolio produktů. Každý ústav má nastaveny své individuální podmínky pro poskytování podnikatelského úvěru.

Bankovní domy nabízí tento typ úvěrového produktu pro začínající podnikatele i pro stávající podnikatele. Na našem portálu si můžete vybrat z řady půjček pro podnikatele. Přinášíme vám ucelené a přehledné informace o jednolivých úvěrech.

Následující text vám přiblíží orientaci v úvěrových produktech pro začínající podnikatele i pro stávající podnikatele. Na našem portálu si můžete vybrat z řady půjček pro podnikatele. Přinášíme vám ucelené a přehledné informace o jednolivých úvěrech.

 

Půjčky pro začínající podnikatele

Půjčky pro začínající podnikatele je možno řešit také povoleným debetem nebo kreditní kartou pro podnikatele, která Vám pomůže profinancovat Vaše provozní potřeby. Zpravidla platí, že pokud splatíte celou částku do určitého data, máte možnost čerpat úvěr bez jakýchkoli úroků.

Jednání o bankovním úvěru bývá pro začínajícího podnikatele často těžko řešitelný problém. Získání půjčky velmi často závisí na možnosti zajištění. Pokud teprve podnikatel začíná podnikat, je problém s majetkem, který by mohl zajistit jako protihodnotu poskytnutého úvěru. Půjčka pro začínající podnikatele je ale i součástí bankovního domu, který je ovládán i státem - Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB). Ta jim poskytne záruku za požadované úvěry u komerčních bankovních domů.

Začínající podnikatel může z produktů ČMZRB využít například tzv. M-záruku, jejíž vyřízení je uskutečněno do 5 pracovních dnů. Což je velmi výhodné a rychlé řešení.

Dále pak ČMZRB nabízí, mimo M-záruky, také programy START či TRH.

 

Půjčky pro stávající podnikatele

Stávající podnikatelé mohou jako úvěr využít také povolený debet u svého bankovního účtu. Mimo tohoto institutu mohou podnikatelé využít úvěrových produktů typických nebo individuálních. Částky se pohybují od několika desítek tisíc až po mnoha milionové částky. Záleží na jednotlivých typech nabízených úvěrů.

 

Dále pak také produkty, stejně tak jako začínající podnikatelé, u ČMZRB a další.

Vyberte si z naší nabídky. Náš portál www.toppujcky.eu nabízí podnikatelům ucelené a přehledné informace o aktuálních půjčkách - úvěrech pro podnikatele.

Vyhledávání

Poradenství

23.07.2016 12:59

Srovnání online půjček: Pujcek.cz

Komerční sdělení Máme pro Vás užitečný tip na...
30.03.2015 18:18

8000 Kč v akci na 30 dní zdarma

Oblíbený poskytovatel malých půjček do 30.000 Kč,...
19.10.2014 14:06

Půjčka pro OSVČ

V České republice je přes milion aktivních osob...
02.10.2012 20:13

Provident vrací zaplacené úroky z půjčky zpět

Probíhající akce společnosti Provident, která...
27.05.2011 16:45

Jak vybírat půjčku

Mnoho lidí řeší různé finanční problémy půjčkou....
Zásady ochrany osobních údajů a užívání KONTAKT